Červenec 2010

Nový design a můj odjezd

28. července 2010 v 23:15 | MetalDesire |  --->Blog
Zdravím,
po několika hodinové práci s novým designem jsem vyčerpaná...Doufám, že se vám aspoň líbí. :) Ten fialový se tady moc "neohřál" a já doufam, že se tu tenhle nějakou dobu udrží. Chtěla jsem vám oznámit, že v pátek odjíždím do Chorvatska a nevím kdy se vrátim, takže si budete muset vystačit se staršími články.
Metalu ZDAR!
veronika-5.blog.cz

OZZY OSBOURNE A TONY IOMMI > Prohlášení ohledně práv na využívání jména BLACK SABBATH

28. července 2010 v 23:08 | MetalDesire |  Aktuality
Ozzy Osbourne a Tony Iommi nechali zveřejnit následujícím oficiální prohlášením ohledně sporu o jméno BLACK SABBATH:
"Ozzy Osbourne a Tony Iommi z legendární heavymetalové formace BLACK SABBATH vyřešili přátelsky problémy spojené s právem na jméno BLACK SABBATH a soudní jednání v New Yorku bylo ukončeno. Obě strany jsou rádi, že mohou nechat všechno za sebou a pracovat do budoucna společně Přeji si, aby se vědělo, že spor nikdy nebyl osobní, ale čistě obchodní."


NIGHTWISH > Začnou nahrávat nové album v říjnu

28. července 2010 v 23:06 | MetalDesire |  nightwish-Články
Leader NIGHTWISH Tuomas Holopainen oznámil, že kapela má již stanovené datum nástupu do studia, kde začne nahrávat své další řadové album. Stane se to 15. října. V současné době se pánská část kapely osamotila a dokončuje práci na materiálu. Zpěvačka Anette Olzon se ke kapele připojí o něco později. Kapela má v tuto chvíli hotových dvanáct písněmi, ale není jisté, jestli se všechny objeví na desce. (z:Spark)


MARILYN MANSON > S čtrnáctiletým zpožděním – videoklip "Anti-Christ Superstar"

28. července 2010 v 23:04 | MetalDesire |  Marilyn Manson-videa
Po čtrnácti letech spatřilo video Marilyna Mansona "Anti-Christ Superstar"světlo světa. Klip je dílem proslulého režiséra Eliase Merhige, známým svým skandálním filmem "Beggoten" i natočením "Cryptorchid".(z:Spark)
Klip zde.ZAKK WYLDE > Hraje hlavní roli ve filmu "Bones"

28. července 2010 v 23:00 | MetalDesire |  Aktuality
31. břena se ve vybraných kinosálech v USA uskutečnila premiéra snímku "Bones", jehož scénáristou a režisérem je Frank Pestarino. Upoutávka na film je dostupná na netu už od září 2008.  (viz. video)
Největší zajímavostí na všem je, že hlavní roli v něm hraje kytatista Zakk Wylde (BLACK LABEL SOCIETY, еx-Ozzy Osbourne). Příběh vypráví o čtyřech náctiletých, kteří vyrůstají v New Yorku a mezi nimi vzniknou celoživotní pouta.(zdroj:Spark)


Thrice - Image Of The Invisible

26. července 2010 v 22:03 | MetalDesire |  Co mě zaujalo
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych probrala své staré poznámky zajímavých kapel a klipů, které jsem kdysi "dávno" zkoukla v Madhousu na Óčku. Nestačím se divit. Kapela THRICE si mě napoprvé získala tímto klipem a napodruhé i tou dokonalou písní. Klip má myšlenku a chvílemi mi běhá i mráz po zádech. Zpěvák je mi velice sympatický a jejich muzika se mi dostává pod kůži. Myslím, že nebude dlouho trvat a budou tu u mě mít svou vlastní rubriku.
Saw 2

26. července 2010 v 18:09 | MetalDesire |  Filmové plátno
Hned po tom, co jsem zkoukla první díl Saw série, sáhla jsem po "dvojce". Na jedničku samozřejmě nemá, co si budem nalhávat, ale zase mě "dvojka" nějak závratně nezklamala. Hodně se mi líbil začátek a opět překvapující konec. Moje hodnocení je 8/10.

Děj:
Od událostí prvního dílu uběhla nějaká doba a Jigsaw o sobě nedal vědět. Až nyní se do jeho léčky dostal policejní informátor Michael. Ocitá se sám v místnosti a na hlavě má past velmi podobnou té z prvního dílu, pouze s opačným účinkem. Má 60 vteřin na tom, aby získal klíč a osvobodil se. Jinak past sklapne a ostré hroty mu probodnou hlavu. Jak získat klíč? Má jej přímo před očima... Minuta je ale příliš málo na to, aby se Michael rozhodl, zda si skalpelem rozřízne oko a klíč vyndá.

Když je nalezeno jeho mrtvé tělo, detektiv Eric Mathews konstatuje, že "skládačkový vrah" znovu udeřil. V té době už je ale v neznámém domě uvězněno osm lidí - tři dívky, čtyři muži a jeden chlapec - syn detektiva Mathewse Daniel.
Stejně jako jejich předchůdci Adam a Lawrence si nevzpomínají, jak a proč se zde ocitli a o co vlastně jde. Postupně však zjistí, že tři z nich byli ve vězení. Dívka Amanda navíc již jednou v této situaci byla. Je to právě ta, jíž se jako jediné podařilo hru vyhrát a osvobodit se ze smrtící pasti. Uvěznění lidé se pochopitelně snaží dostat ven a přitom dýchají smrtelný plyn. Záchranou je pro ně protilátka, která je v osmi injekcích ukrytá někde v domě...
To už ale detektiv Mathews spolu s policejním komandem dopadl Jigsawa v jeho "pracovně". A bezradně sleduje na monitorech svého syna Daniela. Ačkoliv se spolu pohádali a Eric od svého syna odešel, nyní je pro jeho záchranu ochoten udělat vše...

Trailer:


Pod perexem najdete fotky z filmu:

Manowar - Die For Metal

26. července 2010 v 17:55 | MetalDesire |  -->METAL
Myslím, že už samotný název mluví za vše, takže nějaké komentáře nejsou potřeba...


Death Angel - Dethroned

26. července 2010 v 17:54 | MetalDesire |  Death Angel-videa

SEPULTURA > Podepsali smlouvu s Nuclear Blast Records

26. července 2010 v 17:52 | MetalDesire |  Sepultura-články
Brazilští thrashoví veterani SEPULTURA podepsali smlouvu s německým labelem Nuclear Blast Records. S novinkou Andrease Kissera a spol. údajně můžeme počítat už v příštím roce.(zdroj:Spark)