Září 2010

Cradle of Filth - Forgive Me Father (I Have Sinned): Nový videoklip!!

30. září 2010 v 16:12 | MetalDesire |  -->Cradle of filth-Videa
Jsem vyloženě nadšená! Vrr.... V rychlosti rozkliknu internet, abych zkontrolovala, co je nového a nejednou vidím, že moji milovaní Cradle of filth mají nový klip! Jsem celá mimo, rozrušená a poblázněná....Odpusťtě mi tu frázi ale: "Kurva to je dílo!!"Lunetic > koření mého dětství

27. září 2010 v 19:30 | MetalDesire |  O mě
A je tu další fenomén mého dětství. Nedokážu ani popsat, jak moc jsem Lunetic milovala. Miluju je vlasně pořád, jen už né tak "vášnivě" jako před 11ti lety. Když jsem psala článek o Natalii Oreiro, měla jsem fotky mé sbírky nahrávek, plakátů a vším, co k ní patřilo. Když se ohlédnu za mou sbírkou k Lunetikům, ani pořádně nevím, kde všecky ty cennosti zkončily. Pamatuji si, že jsem měla starou VHSku, kterou jsem dostala od babičky k Vánocům a která byla už tak ohraná, že při vložení do videa nebylo ani pořádně znát, co že je tam vlasně nahrané...Dále v mé sbírce vyplňovaly místo opět nahrávky, výstřižky z časopisů, a podepsaný plakát všech členů kapely, který jsem získala na jejich koncertě. Dodnes vidím ten areál, ty davy lidí a hlavně mé milované "Lunetikové" kluky. I když mi bylo něco kolem osmi let, vidím to tak živě, jakoby to bylo včera. Musím po všech těch letech tímto prostřednictvím poděkovat Davidovi, že mi na zmíněném koncertě zamával. :) Tenkrát jsem plakala radostí jako želva.

Lunetic
Po všech těch letech, během kterých se toho tak strašně moc změnilo, se k Lunetikům a k jejich starým hitům vracím. Nesčetněkrát už jsem slyšela komentáře typu, jaký jsou to buzny apodobně, ale mě je to jedno. Jejich písně v sobě prostě něco mají, jinak bych je neposlouchala.
Děkuji Vám za zpestření mého dětsví a vzhledem k tomu, že jsem se dozvěděla, že hlásíte comeback, je klidně možné, že se na vás zajdu opět podívat a připomenu si staré časy. :)

Pár mých nejoblíbenějších...
1) Největší slaďák všech dob :)

Hit v podobě písně "Ať je hudba tvůj lék"


...padají kapky příběhů...

..A nezapomenutelná "Máma"

Dimmu borgir: Zklamání v podobě jejich "Abrahadabra"

26. září 2010 v 13:03 | MetalDesire |  Dimmu borgir-články
Včera jsem si po dlouhém čekání konečně pustila novou desku Dimmu Borgir "Abrahadabra". Jsem z toho dost v rozpacích...Po tom, co jsem zkoukla klip k písni "Gateways" jsem byla i docela nadšená z té změny a i celkově mi píseň s klipem dohromady docela hráli do noty....Ale když jsem si pustila celé album, po třetí nebo čtvrté písni jsem ho byla nucena vypnout, protože mě to prostě nebavilo...Ta změna je na mě až moc velká a "staří" Dimmu jakoby se mi v těch skladbách ztráceli do obrovských dálek...Jsem zklamaná.

http://www.eshop-rychle.cz/fotky1921/fotos/_vyr_94800ABRAHADABRA.jpg

Beltaine - Eclipse

26. září 2010 v 11:55 | MetalDesire |  Beltaine-videa
Stačilo pár vteřin. Jen pouhých pár vteřin, abych se šíleně zamilovala. Beltaine jsou něco neuvěřitelného. Nevím jestli mě tak dostal úžasný vokál, který je kombinací čistého hlasu a growlingu, nebo přenádherná kytarová "předehra" ke skladbě Eclipse...Faktem ale je, že mám ohromnou radost z objevení Beltaine.


Český překlad nejen písně "Eclipse" si můžete stáhnout na tomto odkazu:

Any day, any night, any season
Following year goes away
Solitude, pain in my heart
I've never seen before

Experience, all in my life
I'll never feel again

Follow me, follow sign, follow wish
and any way reach for the sky
Take all if you want
until you fall in gray

Psyclon Nine > Parasitic

26. září 2010 v 11:46 | MetalDesire |  Psyclon Nine-videa
Po nepříliš příjemně stráveném dni se konečně vrátíte domů a chcete pouze jednu jedinou věc-vymejt si mozek. S Psyclon Nine to opravdu neni problém. Stačí pár minut jejich velmi návykové muziky a dostanete se do jiné "prázdné" dimenze, která je tak bezproblémová, že nemůže být lépe. Teď mě na chvíli omluvte...Odcházím s Psyclon nine do jiného prázdného světa.


Crucified Barbara > Sex Action

26. září 2010 v 11:41 | MetalDesire |  Crucified Barbara
Tuhle kapelu jsem objevila včera večer při pročítání zářijového Sparku. Nikdy jsem neměla ráda ryze dívčí kapely, ale Crucified Barbara mě mile překvapily.


Beltaine > Rozcestník

26. září 2010 v 11:38 | MetalDesire |  Beltaine
beltaineBeltaine je česká pagan metalová kapela, a to konkrétně z Plzně. Byla založena Vaškem Kudličem (zpěv), Honzou Struncem (baskytara) a Karlem Suchým (bicí). Tato sestava je hodně ovlivněná keltskou kulturoua mystikou, proto taky název Beltaine, což je keltský svátek oslavující příchod jara a tepla, zrození a lidé se připravují na to, že budou po zimě zase hospodařit na poli. Beltaine v překladů znamená "zářící oheň" či "Belenův oheň". Kapela ma zatím za sebou zatím jedno demo, jedno plnohodnotné album a jedno DVD.
P.S. Praštili mě do srdce tak silně, že se mé přízně jen tak nezbaví. Nádherná muzika.Tleskám!

Crucified Barbara > Rozcestník

26. září 2010 v 11:27 | MetalDesire |  Crucified Barbara
Crucified Barbara
Crucified Barbara je dívčí metalová kapela, založena v roce 1998 ve Stockholmu. Přesný styl jejich hudby lze definovat jako něco mezi heavy metalem, thrash metalem a rock'n'rollem.
P.S. Historicky první čistě dívčí kapela na mém webu.Doslaly mě skladbou "Sex action".
Hinder > Rozcestník

26. září 2010 v 10:01 | MetalDesire |  Hinder
http://jakedavis.typepad.com/jakedavis/images/hinder.jpg
Hinder jsou skupina z Oklahoma City v Oklahomě, založená v roce 2001 prvními třemi členy - bubeníkem Cody Hansonem, kytaristou Joem "Blower" Garveyem, a zpěvákem Austinem Winklerem.Vydali první nezávislé CD Far From Close ve vydavatelství Brickden Records. Prodalo se asi 5000 kopií. Tři členové skupiny začali v roce 2004 pracovat na novém materiálu pro další CD. Tenhle zájem přitáhl pozornost některých významnějších vydavatelství. Po nabídkách o dohodě s Atlantic, Roadrunner, a Universal Records, Hinder v roce 2005 zpívali s Universal records.Kapela vydala zatím pouze jedno CD pojmenované Extreme Behavior .Ačkoli všichni hudební kritici označovali debut Extreme Behavior jako jedno z nejhorších alb roku, během roku 2005 bylo silně očekávané, a Hinder výhráli měsíční Launch "Who's Next" soutěž pro nově objevující se kapely.Skupina má nyní 5 členů - k prvním třem přibyl kytarista Marc King a basista Mike Rodden.