Březen 2011Children Of Bodom - Was It Worth It?

26. března 2011 v 19:19 | MetalDesire |  -->Children of bodom-Videa
Nový klip COB. Upřímě řečeno jste mě kluci moc nepotěšili...

Venom > mixují nové skladby

26. března 2011 v 19:18 | MetalDesire |  Venom-články
Blackmetaloví pionýři VENOM momentálně mixují své nadcházející studiové album. "Nové skladby bych připodobnil k těm, jaké obsahovalo album ´Metal Black´", zamýšlí se lídr Cronos, "mají blízko naším raným nahrávkám. Poslední album ´Hell´ bylo příliš uhlazené. A uhlazené není to správné slovo, které by se hodilo ke skladbám VENOM. Skladby VENOM musejí být pálené bez přípravy, uvolněné, trošku špinavé. Jakmile je člověk začně moc upravovat, končívá to špatně. Na skladbách VENOM jsem měl vždycky rád jejich spontaneitu. Vždycky když děláme na nových věcech, říkám si, jestli pak budou děcka klečet v pokojíku na kolenou, hrát na imaginární kytaru a rozjíždět to! Naší cílovkou není Joe Satriani, který by seděl a debatoval nad tím, jestli jsou ty songy zahrané technicky správně, anebo ne. To je to poslední, co mě zajímá." Na datum i název si musíme ještě počkat, nicméně dá se předpokládat, že deska vyjde ještě letos.
(autor článku: V.Tesař,Spark)
http://www.nmnl.cz/obrazky/zurnal/venom.jpg

Arch enemy s novým obalem

26. března 2011 v 19:15 | MetalDesire |  Arch enemy-články
ARCH ENEMY se chystají na přelomu jara a léta vydat své nové album "Khaos Legions", o němž jsme ostatně psali již dříve. Kapela po kouscích zveřejňuje nové info, přičemž tím nejnovějším je obal. Tedy ten finální. Jeden už ARCH ENEMY ukázali v lednu, teď však přicházejí s novým. Jeho autorem je jistý Brent Elliott White, který se jen v loňském roce postaral například o obaly "Relentless Retribution" od DEATH ANGEL, "A New Era of Corruption" od WHITECHAPEL či "Hell Chose Me" od CARNIFEX. Schválně porovnejte - výše ten novější, níže ten z ledna.
(autor článku:V.Tesař,Spark)

4635
4636

Zakk Wylde nachystal albový speciál

26. března 2011 v 19:10 | MetalDesire |  Aktuality
Zakk Wylde se rozhodl rozšířit vydání poslední studiovky BLACK LABEL SOCIETY "Order of the Black" a jako doplněk připravil speciál "The Song Remains Not the Same", jehož název je narážkou na dílo LED ZEPPELIN. Desetiskladbový počin bude obsahovat akustické verze vybraných kousků z "Order of the Black" a k tomu několik kousků, které se na desku nedostaly. Lahůdkou pak bude singl "Darkest Days", který míří do rádií 21. března, na novince nahraný spolu s country superstar Johnem Richem. Album vychází 3. května.

http://iheartguitarblog.com/wp-content/uploads/2011/02/Zakk-Wylde.jpg

Tracklist:
01. Overlord (Unplugged version)
02. Parade Of The Dead (Unplugged version)
03. Riders Of The Damned (Unplugged version)
04. Darkest Days (Unplugged version)
05. Juniors Eyes
06. Helpless
07. Bridge Over Troubled Water
08. Can't Find My Way Home
09. Darkest Days (featuring John Rich)
10. The First Noel
(autor článku: Václav Tesař,Spark)

Varg > Bojují v hitparádě

26. března 2011 v 19:09 | MetalDesire |  Varg-články
Němečtí vikingové VARG se svým novým albem "Wolfskult" (recenze v březnovém Sparku) senzačně bodují v německé albové hitparádě. Umístili se vůbec poprvé, a to na 33. pozici. "Rádi bychom poděkovali všem, kteří si stále ještě kupují desky. Jen takhle se může hudební scéna zachránit. Alba mohou mít parádní produkci a mohou z nich být sběratelské kousky pro fanoušky. Kult roste a vy máte na výběr: Chcete být beránkem anebo součástí vlčí smečky," vzkázala fanouškům děkovně kapela. Spark chystá do dubnového čísla rozhovor a navíc můžete tyhle pomalované Germány vidět 20. března v pražském Abatonu, kam přijedou jako součást výpravy Paganfestu.
(autor článku:V.Tesař:Spark)

VARG bodují v hitparádě

Vader > Opět mění sestavu

26. března 2011 v 18:49 | MetalDesire |  Aktuality
Polská legenda VADER momentálně pracuje na svém novém studiovém albu, Peter však po čase hlásí další personální změny. Kapelu opustil baskytarista Reyash a bubeník Paul. Druhý jmenovaný však své tracky na "Welcome to the Morbid Reich" ještě nahraje a objeví se s VADER v létě i na koncertních pódiích. Důvody jeho odchodu jsou rodinného charakteru. V případě Reyashe, jinak člena blackmetalových CHRIST AGONY, se musíme spokojit s oficiálním vysvětlením, že "selhal ve vícero oblastech", přičemž jednou z těch, kterou Peter jmenoval je jeho hudební inkompetence. Baskytaru tak u VADER nově zastane krajan Tomasz "Hal" Halicki (HERMH) a na post bicích si Peter vyhlédl jednadvacetiletého mladíka z Anglie, jistého Jamese Stewarta. Na MySpace jeho kapely DIVINE CHAOS můžete jeho umění zhodnotit…(autor článku: Václav Tesař:Spark)
VADER opět mění sestavu

Omluva

13. března 2011 v 20:43 | MetalDesire |  --->Blog
Zdravím,
chtěla bych se Vám všem omluvit za svojí nečinnost tady, ale poslední dobou nemám vůbec čas... Na mé spřátelené blogy chodím docela často, občas zanechám i nějaký ten komentář, ale na psaní článků sem ke mně prostě není čas a kolikrát ani energie... Tím nechci samozřejmě říct, že blog ruším nebo ho pozastavuji-to určitě ne. Jak budu mít volnou chvíli a chuť určitě sem zase nějaký článek hodím ;-) Nezapoměla jsem na Vás. :)

Tak se zatím mějte krásně. :)

http://www.threadbombing.com/data/media/19/metalcat.jpg