Metalfest 2011: Pátek 3. 6.

19. června 2011 v 13:58 | MetalDesire |  -->METAL
Metalfest 2010 mě natolik uchvátil, že jsem se letos rozhodla vyrazit znovu. Přiznávám, že loňský rok byl pro mě asi tak o 80% vydařenější, ale i tento měl své světlé stránky.
Vzhledem k tomu, že pracovní doba je neúprosná, na místo konání Metalfestu jsem dorazila až kolem čtvrté hodiny odpoledne. Zrovna hráli Krisium, kteří mě svou muzikou velice nadchli a zařídili mi velmi dobrý první dojem z celého festivalu. Poslechla jsem si pár skladeb a zanedlouho už se čekalo na Suicidal Angels.


Také mě velice překvapili. Budu si od nich muset pořídit nějaké nahrávky, protože vždycky, když jsem na ně narazila, tak jsem u nich moc dlouho nepobyla...Jejich vystoupení na Metalfestu mi ale dalo dost velký podnět k tomu, abych si od nich něco sehnala.

Následovali Rage. Taky moc pěkné a příjemné vystoupení. Kluci z kapely byli sympaťáci a muzika příjemná. Jejich vystoupení mě moc bavilo a platí u nich stejný zívěr jako u Suicidal Angels - musím si od nich cehnat více "věcí".

Po Rage přišla moje chvíle. Na řadě byli moji velcí oblíbenci Kataklysm. Už jen jejich nástup mě dostával do varu, ale přiznám se, že do kotle jsem si netroufla - obávám se, že bych živá nevylezla. :D Přišlo mi úžasné, že se fanoušci mohli dostat ke kapele na podium, kde na ně "čekal" Maurizio Lacono s takřka otevřenou náručí a neostýchal se je chytit kolem ramen a zpívat s nimi. Opravdu úžasná atmosféra. Toto vystoupení jen prohloubilo můj obdiv a lásku k nim. Jen ak mimochodem kluci: mockrát děkuji za mou oblíbenou píseň "Push the Venom", kterou jsem si s vámi mohla zazpívat. Jsou pro mě jednoznačně hvězdy celého pátka (ne-li celého Metalfestu)

Na poslední hvězdy Accept jsem už nečekala a jela jsem se po náročném dni pořádně vyspat na ten další.

Videa:

 


Komentáře

1 Elisabett2 Elisabett2 | Web | 20. června 2011 v 20:43 | Reagovat

Tak už z několika stran slyším, že Kataklysm byli skutečně skvělí...škoda, že je Pilsen na druhé straně republiky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama