Metalfest 2011: Sobota 4. 6.

19. června 2011 v 14:31 | MetalDesire |  -->METAL
Druhý den jsem dorazila tak kolem třetí, zrovna když hráli Arakain. Jelikož je ale po odchodu Brichty vůbec nemusím, tak jsem zdržela i samotného poslechu a vůbec jsem jim nevěnovala pozornost. Po Arakainech následovali Vicious Rumors, které neznám, ale moc mě nebavili...
http://img192.imageshack.us/img192/4831/photo18if.jpg
Za to na Equilibrium jsem se dost těšila. Přišli hned po Vicious Rumors a předvedli skvělou show. Sledovala jsem se sice zase jen z povzdálí, protože slunce bylo neúprosné, ale viděla jsem vše, co jsem chtěla. Když zazněla skvělá píseň "Blut im Auge" tak mě i docela mrzelo, že je nemohu vidět z první řady - jelikož mi chyběla má parťačka, která bohužel v sobotu nedorazila... Ale tak už jen to, že jsem je viděla na vlastní oči mi udělalo neskonalou radost. Úžasný zážitek.
Na kapelu Bloodbound jsem byla dost zvědavá, protože jsem si od nich oblíbila jednu skladbu (konkrétně "Metal Monster"). Nevěřila bych, že po pár skladbách si budu přát, aby už odešli. Jejich výstup i muzika byla pořád jedno a to samé dokola a i ta moje oblíbená skladba se mezi zbytkem doslova ztratila.

Kapelu Pretty Maids, která nastoupila po Bloodboud, už jsem proklínala. Opět - pořád to samé dokola. Až konečně přišli hvězdy Saxon, kteří mě z nudy vyvedli. Skvělé vystupování, muzika perfektní. Avšak moje srdce s napětím čekalo na Cradle of filth, tak jsem se na ně moc nemohla soustředit.

Saxon dohráli a má srdcovka Cradle of filth byla na řadě. Naposledy jsem je viděla před třemi lety v Praze a tak jsem se moc těšila, jak to kluci vyšvihnou. Cradle of filth je pro mě kapela, na kterou mi nikdo nesmí "sahat". Začínala jsem na nich a obdivuju je za jejich tvorbu a ať si každej říká co chce - oni jsou prostě umělci. Plzeňský koncert se jim ale fakt nepovedl... Daniho zpěv - konkrétně výšky - se nedaly skoro poslouchat, jelikož to řezalo uši. Ale já byla natolik vděčná, že je opět vidím, že jsem si je snažila co nejvíc užít. Co mi ale strašně chybělo, to byla atmosféra kolem mě. Atmosféra lidí, kteří je zbožňují stejně jako já a stejně jako já by si je chtěli užít. Místo toho jsem kolem sebe poslouchala ustavičné kecy o tom, jak jsou nemožní a ať už vypadnou. Kdybych mohla vrátit čas, šla bych na ně do kotle a užila bych si je jak se patří. Zazněly písně jako: Her ghost in the fog, Lilith Immaculate, Cruelty and the beast.... Jen tak mimochodem: nevíte někdo, kde je klávesistka Ashley? V Plzni měli zase jinou, která je mi sympatická asi tak jako osina někde....a její hlas je šílenej.
Kdybych to tedy měla shrnout, největší radost mi udělali Equilibrium a za Cradly jsem alespoň vděčná, že jsem je mohla zase vidět.

*) Vlastní fotky ze soboty bohužel žádné nemám.
 


Komentáře

1 IvčaSammet IvčaSammet | Web | 8. listopadu 2011 v 17:01 | Reagovat

Taky mě vcelku překvapilo, že tam Ashley nebyla ... Já jsem si Craldly užila dokonale, sice jsem nebyla v kotli, ale stála jsem na lavičce a na ní se pařit dalo :D Dokonce jsem si z tama odnesla i playlist Cradle, což jsem vůbec nečekala :D

2 Med Med | Web | 20. června 2013 v 20:47 | Reagovat

Já jím pampeliškový med http://medialni.blog.cz/1305/pampeliskovy-med-je-zdravy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama