--->Blog

Omluva

13. března 2011 v 20:43 | MetalDesire
Zdravím,
chtěla bych se Vám všem omluvit za svojí nečinnost tady, ale poslední dobou nemám vůbec čas... Na mé spřátelené blogy chodím docela často, občas zanechám i nějaký ten komentář, ale na psaní článků sem ke mně prostě není čas a kolikrát ani energie... Tím nechci samozřejmě říct, že blog ruším nebo ho pozastavuji-to určitě ne. Jak budu mít volnou chvíli a chuť určitě sem zase nějaký článek hodím ;-) Nezapoměla jsem na Vás. :)

Tak se zatím mějte krásně. :)

http://www.threadbombing.com/data/media/19/metalcat.jpg

Přeji krásné svátky

23. prosince 2010 v 18:54 | MetalDesire
Zdravím,
Omlouvám se za svou neaktivitu na blogu, ale prostě nestíhám... Chtěla bych Vám všem, kteří sem chodíte, popřát krásné svátky a ať pod tim stromem najdete to, co si přejete. ;-)
Zatím se mějte
Veselé Vánoce a šťasný Nový rok !!!

http://i135.photobucket.com/albums/q154/GroupieGirl1979/Christmas/metalchristmas.png

Tak a je tu opět změna

29. srpna 2010 v 18:09 | MetalDesire
Jsem hrozná, ale jinak to nejde. Už mě ta bílá začínala unavovat.Řekla jsem si, že by to chtělo něco jednodušího. Poprvé jsem do záhlaví dala svou fotku, tak doufám, že na tento blog nezanevřete :D Text je z písně "Sweet dreams" od Marilyna Mansona - je to velmi pěkná pasáž. :)

Před:
veronika-5.blog.cz
Po:
veronika-5.blog.cz

Přoč mi nejdou vkládat videa???

23. srpna 2010 v 10:58 | MetalDesire
veronika-5.blog.cz

Zdravím, Posledních pár dnů jsem se marně pokoušela o vložení videa z YT do článku. Vážně nevím, co je to za vymoženinu a kterej magor s tim zase co dělal. Některá videa vložit jdou jiná zase ne. Nevíte někdo co s tím? Nebo alespoň kdy to zase půjde normálně?

"Šťastný" návrat domů...

11. srpna 2010 v 10:40 | MetalDesire
veronika-5.blog.cz

Zdravím,
včera pozdě v noci jsem se vrátila z dovolené...Jsem z toho trošku rozpačitá, protože se mi vůbec nechtělo odjet. Bylo to úžasné, ale všecko pěkný jednou končí. Takže se teď musím opět aklimatizovat na "staré" prostředí. Kdyby ale šlo jenom o tohle. Hned včera po příjezdu jsem zasedla k internetu, abych zjistila co je vlasně novýho v táboře mých oblíbenců. Jsem nadšená z novinek co se týká nového alba Cradle of filth (článek přihodím později), ale co mě porazilo jak náklaďák je Nergalův zdravotní stav. Musela jsem se sama ujistit na oficiálních stránkách jestli to není jenom nějaká fáma, ale po tom, co jsem přelouskala krkolomnou polštinu jsem zůstala zděšená čumět do zdi... Nergalovi na to říkám jediné: Zruš třeba všechny koncerty, které jste s kapelou naplánovali a hlavně se z toho všeho dostaň, protože já nebudu moct v klidu umřít dokud se s tebou nesetkám (a myslím, že nejsem sama).Držím palce a budu na tebe myslet.
veronika-5.blog.cz

Polské deníky informují, že byl zpěvák Behemoth, Adam "Nergal" Darski, převezen do nemocnice ve svém domovském městě Gdaňsk, aby zde podstoupil léčení blíže nespecifikované nemoci. Neoficiální zdroje tvrdí, že je nemocný už několik dní a že musel být převezen na oddělení zabývající se nemocemi krve. Tak či tak, faktem zůstává, že byli Behemoth nuceni zrušit "ze zdravotních důvodů" své vystoupení na finské verzi festivalu Sonisphere, který se konal 7.-8. srpna. Oficiální vyjádření ohledně Nergalova stavu by mělo být vydáno v pondělí 9. srpna.


veronika-5.blog.cz

Nový design a můj odjezd

28. července 2010 v 23:15 | MetalDesire
Zdravím,
po několika hodinové práci s novým designem jsem vyčerpaná...Doufám, že se vám aspoň líbí. :) Ten fialový se tady moc "neohřál" a já doufam, že se tu tenhle nějakou dobu udrží. Chtěla jsem vám oznámit, že v pátek odjíždím do Chorvatska a nevím kdy se vrátim, takže si budete muset vystačit se staršími články.
Metalu ZDAR!
veronika-5.blog.cz

Vracím se "do provozu"

3. června 2010 v 20:24 | MetalDesire
Omlouvám se za svoji nepřítomnost, ale bylo toho nějak moc...Metalfest, škola dokonce jsem stihla navštívit i Itálii a na blog nebyl vůbec čas...
Snad se to zase nějak rozjede :)

Metalfest 2010

21. května 2010 v 13:16 | MetalDesire
Zdravím!
Odjíždím na Metalfest takže celý víkend bude mrtvo....
Mějte se.
Metal forever!

veronika-5.blog.cz

"Překopáno"

13. května 2010 v 20:38 | MetalDesire
Zdravím!
Už dlouho jsem měla v hlavě brouka, kterej mi neustále našeptával, že bych tady s tím měla něco udělat... Rozhodla jsem se zrušit sloupcový menu a tak nějak design a všechno...no to ostatně vidíte sami :)
Chtěla bych sem přidat nové rubriky co se týká historie a více se věnovat i literatuře. Dále sem se rozhodla, že možná konečně zveřejním nějaké moje fotky, protože tento blog existuje už přes 2 roky, tak si myslím, že je na čase, abyste věděli s kým máte tu čest.:)
Já doufám, že se vám můj nový design a tak nějak všechko tady líbí a už vás nebudu zdržovat nudným plkáním o tom co a jak bude (když to já sama pořádně ani nevím :D)
Tak se zatím mějte,přeji dobrou noc.

veronika-5.blog.cz

Nový design

13. března 2010 v 23:58 | MetalDesire
Zdravím! Tak jsem se opět "po dlouhé době" rozhodla, že změním design. Tady je výsledek tak doufám, že se líbí.
 
 

Reklama