Co mě zaujalo-zprávy

Bratři s upířím syndromem nemohou na slunce a mají zahnuté špičáky

13. listopadu 2010 v 11:43 | MetalDesire
Třináctiletý Simon Cullen a jeho 11letý bratr George z Velké Británie trpí vzácnou genetickou chorobou, která je druhem ektodermální dysplazie. Ta má na svědomí nejrůznější abnormality ve vývoji struktury kůže, vlasů, nehtů, zubů a potních žláz. Oba chlapce tak čeká život plný obrovského množství omezení.
Britští bratři vypadají, jakoby vypadli z hororového snímku.

--> celý článek

Šestičlenný gang mučil a zabil mentálně postiženou kamarádku

14. února 2010 v 16:13 | MetalDesire
Jennifer Dughertyová musela vypít saponát, moč a napsat falešný vzkaz, že chce spáchat sebevraždu. Pak jí útočníci oholili hlavu, pomalovali obličej lakem na nehty a nakonec ji umlátili. Pittsburghská policie podle stanice ABC už pachatele čtvrteční vraždy dopadla. Šlo o šest nových "přátel" zabité třicetileté ženy, která byla vzhledem ke své mentální poruše důvěřivá a přátelská jako dítě.

Dnes 13:23
Matka Jennifer nechtěla dceru nutit, aby jí řekla detaily, když jí jednoho dne prozradila, že má nové přátele. Jennifer zůstala mentálně na úrovni dvanáctiletého dítěte, ale uměla se o sebe postarat a nebyly s ní žádné problémy.
"Byla moc laskavá a lidé toho mohli snadno zneužít," řekla sestra oběti Joy Burkholderová. "Důvěřovala každému, věřila, že jsou všichni hodní a nikdo jí nechce ublížit." Často prý jezdila sama autobusem z domova v Mount Pleasant do nedalekého Greensburgu k lékaři. V pondělí takto vyrazila také a večer zavolala domu, jestli může zůstat přes noc u kamarádky Peggy. To bylo naposledy, co ji rodiče slyšeli.
Policisté objevili tělo Jennifer ve čtvrtek pohozené v odpadcích na parkovišti u školy. Vyšetřování prokázalo, že byla zabita asi 45 kilometrů od Pittsburghu v jednom bytě, kam sama dobrovolně přijela.
Podle koronera Kennetha Bacha byla oběť mlácena hadicí vysavače, tyčí na ručníky, na její tělo věšeli vánoční ozdoby. Před smrtí jí vnutili rostlinný olej, koření a léky, kromě zmíněného saponátu a moči. Smrtelné údery byly zasazeny neznámou zbraní do krku a hlavy. Policie nalezla na místě činu věci patřící oběti i stopy po čištění krve.
Z vraždy a dalších trestných činů bylo obviněno šest lidí, tři muži a tři ženy, ve věku od 17 do 36 let.

(zdroj: novinky.cz)
*) Nerozumím tomu, jak někdo může bejt tak becitnej a krutej a tohle někomu udělat. Opravdu já nemám slov.

Masakr ve finském supermarketu: Albánec zastřelil čtyři lidi a pak i sebe

31. prosince 2009 v 16:31 | MetalDesire
Celkem šest obětí připisují finští policisté 43letému muži, který ve čtvrtek střílel v obchodním středisku ve městě Espoo. V supermarketu Prisma zabil čtyři lidi. V bytě střelce policie poté nalezla tělo jeho expřítelkyně. Televize YLO uvedla, že později bylo objeveno i tělo pachatele střelby, kosovského Albánce Ibrahima Shkupolli.

Policejní vozy a sanitky před obchodním střediskem, kde se střílelo.

"Potvrdilo se, že šestou obětí je podezřelý (ze střelby). Byl nalezen ve svém bytě," řekl na tiskové konferenci šéfinspektor Jukka Kaski.
Střelec oděný v černém začal v 10:08 (9:08SEČ) pálit bez rozmyslu po zákaznících obchodního centra Sello v Espoo. Z devítimilimetrové pistole střílel v supermarketu Prisma obchodního centra. Na místě zabil tři muže a jednu ženu, což řekl agentuře AFP i náčelník policie Jirkky Kallio: "Mohu potvrdit, že čtyři lidé jsou mrtví, ale nevíme, jestli nejsou ještě další oběti a kolik jich je."
Muž začal střílet v přízemí v oddělení elektroniky v supermarketu Prisma. Dvěma ranami do hlavy zastřelil prodavače. Pak střílel v oddělení masných výrobků. Poté se střelec vydal směrem k dalšímu obchodu s potravinami Citymarket. Svědci viděli, že v prvním patře ležel na zemi muž. Spekulovalo se, že by mohl být také mrtvý. To policie zatím nepotvrdila.
--> celý článek
 
 

Reklama