-->METAL

Metalfest 2011: Neděle 5. 6.

19. června 2011 v 14:55 | MetalDesire
Po zkušenostech ze soboty jsem na poslední den dorazila jen na kapely, které mě zajímaly. A to konkrétně na Epicu a Arch Enemy.


Hned jak jsem dorazila, tak akorát měla Epica začínat. Nikdy jsem nebyla nějakým skalním fanouškem této kapely, ale před časem jsem je poslouchala a tak jsem je chtěla vidět. Čekala jsem od nich pohodový koncert a trochu té nostalgie. Jakmile ale Simone začala zpívat, nebyla jsem si jistá jestli je to skutečně ta Simone, kterou znám. Nevím jestli byla nachlazená nebo tak něco, ale upřímně řečeno chvílemi jsem opravdu přemýtala o tom, co dnes všechno dovede technika (vyretušovat hlas až běda). Mark to teda pokaždé zachránil svým řevem, ale nemohla jsem se zbavit dojmu, že se to celkově všecko na živo nějak moc tříská. Simonin hlas se mi tam vůbec nehodil a shodly jsme se, že by bylo lepší, kdyby to celé zpíval Mark.

Metalfest 2011: Sobota 4. 6.

19. června 2011 v 14:31 | MetalDesire
Druhý den jsem dorazila tak kolem třetí, zrovna když hráli Arakain. Jelikož je ale po odchodu Brichty vůbec nemusím, tak jsem zdržela i samotného poslechu a vůbec jsem jim nevěnovala pozornost. Po Arakainech následovali Vicious Rumors, které neznám, ale moc mě nebavili...
http://img192.imageshack.us/img192/4831/photo18if.jpg
Za to na Equilibrium jsem se dost těšila. Přišli hned po Vicious Rumors a předvedli skvělou show. Sledovala jsem se sice zase jen z povzdálí, protože slunce bylo neúprosné, ale viděla jsem vše, co jsem chtěla. Když zazněla skvělá píseň "Blut im Auge" tak mě i docela mrzelo, že je nemohu vidět z první řady - jelikož mi chyběla má parťačka, která bohužel v sobotu nedorazila... Ale tak už jen to, že jsem je viděla na vlastní oči mi udělalo neskonalou radost. Úžasný zážitek.
Na kapelu Bloodbound jsem byla dost zvědavá, protože jsem si od nich oblíbila jednu skladbu (konkrétně "Metal Monster"). Nevěřila bych, že po pár skladbách si budu přát, aby už odešli. Jejich výstup i muzika byla pořád jedno a to samé dokola a i ta moje oblíbená skladba se mezi zbytkem doslova ztratila.

Metalfest 2011: Pátek 3. 6.

19. června 2011 v 13:58 | MetalDesire
Metalfest 2010 mě natolik uchvátil, že jsem se letos rozhodla vyrazit znovu. Přiznávám, že loňský rok byl pro mě asi tak o 80% vydařenější, ale i tento měl své světlé stránky.
Vzhledem k tomu, že pracovní doba je neúprosná, na místo konání Metalfestu jsem dorazila až kolem čtvrté hodiny odpoledne. Zrovna hráli Krisium, kteří mě svou muzikou velice nadchli a zařídili mi velmi dobrý první dojem z celého festivalu. Poslechla jsem si pár skladeb a zanedlouho už se čekalo na Suicidal Angels.


Také mě velice překvapili. Budu si od nich muset pořídit nějaké nahrávky, protože vždycky, když jsem na ně narazila, tak jsem u nich moc dlouho nepobyla...Jejich vystoupení na Metalfestu mi ale dalo dost velký podnět k tomu, abych si od nich něco sehnala.

Manowar - Die For Metal

26. července 2010 v 17:55 | MetalDesire
Myslím, že už samotný název mluví za vše, takže nějaké komentáře nejsou potřeba...

RONNIE JAMES DIO > Záběry z posledního koncertu s účastí zpěváka

20. června 2010 v 16:35 | MetalDesire
Tady je krátký záznam z posledního koncertu HEAVEN & HELL s účastí legendárního zpěváka Ronnieho Jamese Dio, který opustil tento svět 16. května. Show se konala 29. srpna minulého roku v Atlantic city.zdroj/Spark


*) :'-(  :'-(  :'-(

Trsátko od Amon Amarth

20. června 2010 v 16:21 | MetalDesire
Tady je mé trsátko od Amon Amath, které mi podal kytarista. Snad nemusím popisovat, jakou z něj mám ohromnou radost. :) Schovávám ho na čestném místě ;-)

Přední strana:
veronika-5.blog.cz
Zadní strana:
veronika-5.blog.cz
Tímto srdečně děkuji ŠVÉDSKÝM VIKINGŮM!!

Metalfest Open Air 2010 Plzeň: Den třetí

20. června 2010 v 16:07 | MetalDesire
           Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych do "pár" řádků shrnula i ten 3. den zářného Metalfestu. :) Když jsme dorazili ,tak jsme se docela těšili na kapelu Silent Stream of godless elegy, která nás ale zklamala. Nevím jestli je to tím, že já osobně jsem od nich čekala daleko více, ale prostě mě nepotěšili. Proto jsme šli prohlédnout zdejší "tržiště". Shrnula bych to takhle: Věci pěkné, prachy žádné. :D Já jsem měla už od prvního dne vyhlídnuté triko Metalfestu, a tak jsem si ho tedy koupila. Mám z něj fakt radost.
            Po našem "nákupu" jsme z povzdálí pozorovali Vader. Hráli pěkně, to se jim nesmí upřít a slunce začínalo celkem dost pálit. Jelikož jsem byla rozhodnutá, že chci vidět Marduk pěkně zblízka, hned po Vader jsme zamířili do kotle. Po několika málo okamžicích se to tam ale už nedalo vydržet. Slunce bylo opravdu "zákeřný", a my u sebe neměli ani pořádný pití. Tak jsme zdrhli do stínu a "blackaře" pozorovali z dálky. Byly perfektní, akorát bych je přesunula "na později",aby se vytvořila ta pravá atmosféra.
veronika-5.blog.cz

Metalfest Open Air 2010 Plzeň: Den druhý

6. června 2010 v 12:11 | MetalDesire
Druhý den jsme dorazili na místo zrovna když hrála kapela Powerwolf. Nikdy předtím jsem o nich neslyšela a do teď nechápu jak je to vůbec možné, protože byli fascinující! Perfektní hudba, úžasná image a skvělé vystupování. Sledovali jsme je ze shora a mě nejvíce utkvěla v paměti píseň Saturday Satan, která byla naprosto perfektní a spolehlivě naplňovala fanoušky energií.
veronika-5.blog.cz

Metalfest Open Air 2010 Plzeň: Den první

6. června 2010 v 9:58 | MetalDesire
    Metalfest byl dokonalý. Asi takhle bych odpověděla, kdyby se mě někdo zeptal, jak jsem se měla. Opravdu paráda. V pátek jsem byla jako zázrakem doma, takže jsem si nemusela lámat hlavu s tím, kde se připravím a hlavně jak se dostanu do Plzně. V klidu jsem se připravila, do Plzně jsem dorazila a teď už k samotnému prvnímu ročníku Metalfestu.:) (Fotky které přikládám fotila kámoška Markéta, protože s tim mym foťákem bysme toho moc nevyfotili.. :D)
veronika-5.blog.cz

Varg - Viel Feind Viel Ehr

14. května 2010 v 19:29 | MetalDesire

Závislost na black metalu mě nikdy neopustí...
Perfektní píseň...


Varg | Varg - 2008 | VARG - Blutaar out now!


 
 

Reklama